Bij elke thuiswedstrijd van Tubanters 1 hebben twee spelers uit een pupillenteam de eer om pupil van de week te zijn. De jonge voetballertjes krijgen zo een kijkje achter de schermen bij het eerste elftal. Ze mogen bij de warming up meedoen en vervolgens de wisselspelers goed fit en warm houden door een balletje met ze te trappen. Vervolgens worden samen met scheidsrechter beide teams uit de kleedkamer gehaald en gaan ze samen het strijdtoneel betreden. Op het veld aangekomen verrichten de pupillen van de week de officiële toss en mogen ze de defensie van de tegenpartij omspelen en het eerste doelpunt voor de Tubanters 1897 te maken. Veilig op de reservebank en warm tussen de wissels wordt het duel live gevolgd. Met een drankje in de rust en luisteren naar de tactische aanwijzing van de Tubanters trainer wordt de pauze ook goed besteed. Na de wedstrijd staat er een welverdiend patatje klaar en wacht er nog een mooie herinnering.
Afgelopen thuiswedstrijd, tijdens Tubanters – SV Almelo (8-2), was het de beurt aan Milan en Jaad uit de O10-2!
Vragenlijsten:
Hoe heet je? Jaad
Hoe lang voetbal je al bij De Tubanters 1897? Anderhalf jaar
In welk team speel je? O10-2
Wie is jou trainer/coach? Sander, Lawin en Sven
Op welke positie speel je in je team? Rechts en Links voorin
Wat is jouw favoriete professionele voetbalclub? FC Twente & FC Barcelona
Wie is jouw favoriete voetbalspeler: Lamine Yamal en Hakimi
Vond je het spannend of eng om pupil van de week te zijn en waarom vond je dat? Nee, vond het juist leuk, vooral het samenzijn met de spelers
Als je een onderdeel van deze dag mocht kiezen wat je het allerleukste vond wat zou je dan kiezen en waarom? De warming up voor de wedstrijd.
Hoe heet je? Milan
Hoe lang voetbal je al bij De Tubanters 1897? 3 jaar
In welk team speel je? O10-2
Wie is jou trainer/coach? Sander, Lawin en Sven
Op welke positie speel je in je team? Links en rechts in de verdediging
Wat is jouw favoriete professionele voetbalclub? FC Twente en Real Madrid
Wie is je favoriete speler? Lamine Yamal, Cristiano Ronaldo en Kylian Mbappe
Vond je het spannend of eng om pupil van de week te zijn en waarom vond je dat? Nee, vond het leuk, omdat ik er echt zin in had.
Als je een onderdeel van deze dag mocht kiezen wat je het allerleukste vond wat zou je dan kiezen en waarom? De wedstrijd kijken vanuit de dug-out en om er bij te zijn.
En natuurlijk de foto’s:











